Read Útěk do divočiny by Jon Krakauer Free Online


Ebook Útěk do divočiny by Jon Krakauer read! Book Title: Útěk do divočiny
City - Country: No data
Loaded: 2648 times
Reader ratings: 6.5
The author of the book: Jon Krakauer
Edition: Columbus
Date of issue: 2007
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 4.55 MB

Read full description of the books:Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpečnou cestu napříč divočinou, se dnes už můžeme jen dohadovat. A neprozradí nám to už ani sám mladý dobrodruh.
DvaadvacetiletýChristopher se ze svých cest už nikdy nevrátil. Jeho stopy se v devadesátém druhém roce ztratily na Aljašce, kde bylo o čtyři měsíce později, v rozbitém odstaveném autobuse, nalezeno jeho vychrtlé mrtvé tělo. Ležel tam opuštěný, bez dokladů, jen s poničeným deníkem z posledních dnů...

Byl Alexander Supertramp, jak si Chris McCandless na svých cestách říkal, naivní snílek, který přečetl příliš mnoho Londonových románů, nebo jej hnala touha po něčem větším, silnějším, neuchopitelnějším?

Mužem, jenž je nad jiné povolán zamyslet se nad těmito i dalšími otázkami, je Jon Krakauer, reportér a horolezec, jemuž je riskování života bezmála denním chlebem. Příběh Christophera McCandlesse Krakauera hluboce zaujal, o to víc, že v něm cítí zřetelnou paralelu s vlastními sny, s vlastními touhami a vlastní posedlostí. Fascinující román Útěk do divočiny zdaleka není pouhou rekonstrukcí možných událostí. Je napínavým příběhem, dokládajícím dokonalé vcítění autora, filozofickou rozpravou o lidské touze po riziku, po nebezpečí, po volnosti a po nikdy nekončící pouti - do vlastního nitra...


Download Útěk do divočiny PDF Útěk do divočiny PDF
Download Útěk do divočiny ERUB Útěk do divočiny PDF
Download Útěk do divočiny DOC Útěk do divočiny PDF
Download Útěk do divočiny TXT Útěk do divočiny PDFRead information about the author

Ebook Útěk do divočiny read Online! Jon Krakauer is an American writer and mountaineer, well-known for outdoor and mountain-climbing writing.

https://www.facebook.com/jonkrakauer


Reviews of the Útěk do divočiny


AMELIE

Now this book is one of my favorites!

JAKE

It reads on one breath.

ISLA

Why do I need to drive a phone number?
Add a comment
Download EBOOK Útěk do divočiny by Jon Krakauer Online free

PDF: tk-do-divoiny.pdf Útěk do divočiny PDF
ERUB: tk-do-divoiny.epub Útěk do divočiny ERUB
DOC: tk-do-divoiny.doc Útěk do divočiny DOC
TXT: tk-do-divoiny.txt Útěk do divočiny TXT